Muž, který zemřel dvakrát - Richard Osman

Muž, který zemřel dvakrát

By Richard Osman

  • Release Date: 2022-11-30
  • Genre: Police Procedural

Description

Ani tentokrát si Čtvrteční klub amatérských detektivů svůj čaj o páté v klidu nevypije!

Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim – Čtvrteční klub amatérských detektivů – jsou stále nadšení ze svého nedávného skutečného případu vraždy a těší se v Coopers Chase, luxusní vesničce pro seniory, na chvíli klidu.
Ovšem marně.
Objeví se nečekaný návštěvník – Elizabethin dávný známý (nebo možná víc než jen známý) – a zoufale je žádá o pomoc. Nebezpeční lidé ho obvinili z krádeže diamantů v hodnotě mnoha milionů a on se teď musí skrývat.
A pak se objeví první tělo. Jenže ne poslední. Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim stojí opět proti nemilosrdnému vrahovi, který by bez váhání všechny čtyři sedmdesátníky zlikvidoval. Dokážou naši čtyři přátelé vraha dostat dřív, než vrah dostane je? A co když najdou i ukradené diamanty? No, nebyla by to parádní odměna? U Čtvrtečního klubu amatérských detektivů je možné všechno.
Richard Osman se vrací s oblíbenou čtveřicí amatérských detektivů a další díl série je stejně důvtipný a milý jako ten první – nepustíte ho z ruky a od srdce se u něj zasmějete.

Stejně jako první díl série – Čtvrteční klub amatérských detektivů – je i Muž, který zemřel dvakrát kniha, která šťastně kombinuje to nejlepší z klasických anglických detektivek s tím nejlepším anglickým humorem; a opět je ve Velké Británii mimořádně úspěšná – během prvních tří dnů od vydání bylo prodáno 114 202 výtisků.

Sunday Times bestseller
British Book Awards – Autor roku 2021

                                                                                ***

Richard Osman je autor, producent a televizní moderátor. Proslavil se uváděním televizních pořadů včetně Pointless a Richard Osman’s House of Games. Coby kreativní ředitel společnosti Endemol UK pracoval jako výkonný producent na mnoha soutěžích včetně Deal On no Deal a 8 Out of 10 Cats. Je také pravidelným hostem panelových diskusí a soutěžních pořadů jako Have I Got News for You, Would I Lie to You a Taskmaster. První dva díly z jeho série Čtvrteční klub amatérských detektivů, které vyšly v mnohamilionových nákladech, slavily obrovský úspěch po celém světě. Se svou partnerkou a kočku Liesl žije v Londýně. Další na https://twitter.com/richardosman

                                                                                ***
„Vzpruha, kterou všichni potřebujeme.“
Shari Lapena

„Tohle brilantní pokračování váš nadchne. Po přečtení budete vrnět blahem“
The Times

„Balzám na duši.“
Daily Express

„Čirá radost číst.“
Observer

 „Tohle je to nejdokonalejší čtení na nedělní odpoledne.“
Red

Comments